Sociálne siete

DOMOV

NAKA vypočúva bývalého šéfa polície Tibora G. ku kauze Fatima

Portál TV Joj noviny.sk pripomína, že v rámci kauzy Fatima trenčianskeho podnikateľa Ondreja Janíčka v minulosti podsvetie pripravilo o lukratívny objekt.

Zverejnené:

Upravené: 29. marca 2021 o 12:22

647

large naka cafcf
Ilustračné foto, zdroj: SITA/Polícia SR

REKLAMA

SITA

BRATISLAVA – Národná kriminálna agentúra (NAKA) momentálne v Nitre vypočúva bývalého prezidenta Policajného zboru Tibora G. Ako ďalej informuje portál televízie Joj noviny.sk, tento výsluch súvisí s vyšetrovaním prípadu Fatima. V rámci tejto kauzy trenčianskeho podnikateľa Ondreja Janíčka v minulosti podsvetie pripravilo o lukratívny objekt v tamojšom podhradí.

Portál pripomína, že v prípade Fatima začala polícia po rokoch vyšetrovanie v súvislosti s konaním bývalej štátnej tajomníčky rezortu spravodlivosti Moniky J., ktorá sa práve v súvislosti s Fatimou mala vyjadrovať v SMS správach s Marianom K., že objekt bude jej. „Vedenie polície sa neskôr angažovalo v prípade aj tým, že malo mariť vyšetrovanie vo veci novej svedeckej výpovede svedka prepojeného s mafiánskou skupinou Petra Čongrádyho,“ uvádzajú noviny.sk. Dodávajú, že Tibora G. a ďalšie osoby v prípade Fatima vyšetrovateľ obvinil len nedávno.

Zdroj: noviny.sk

TIEŽ BY SA VÁM MOHLO PÁČIŤ

REKLAMA