Sociálne siete

DOMOV

Počas bežnej kontroly našli colníci vo Felicii pervitín

Zverejnené:

Upravené: 13. októbra 2021 o 10:04

190

Zdroj: FS SR

REKLAMA

Tlačová správa

BRATISLAVA – Ozbrojeným príslušníkom  finančnej správy z Colného úradu Košice sa podarilo zadržať pervitín. Odhalili ho počas bežnej kontroly, ktorú vykonávali v pondelok v noci v Rožňave.  Informuje o tom Finančná správa na svojej stránke.

“Okolo polnoci zastavili príslušníci Colného úradu Košice v Rožňave auto zn. Škoda Felicia, v ktorom sa nachádzala dvojčlenná posádka. Po sprístupnení vozidla vykonali colníci kontrolu a v malej príručnej batožine bola zistená biela kryštalická látka, neskôr potvrdená ako pervitín. Droga bola zabalená v troch malých igelitových uzatvárateľných vreckách, pričom sa spolu s ňou v taške nachádzala aj zatavená injekčná striekačka a uzatvárateľná plastová nádoba s obsahom ďalšej bielej kryštalickej látky. Vodič uviedol, že príručná batožina je jeho, avšak jej obsah mu nepatrí. Komu obsah patrí, už uviesť nevedel,” informuje ďalej Finančná správa.

Vodič bol následne zadržaný, keďže vzniklo podozrenie zo spáchania trestného činu neoprávneným prechovávaním omamných a psychotropných látok. Uvedené podozrenie bolo bezodkladne oznámené a odovzdané vecne a miestne príslušnému orgánu činnom v trestnom konaní v pôsobnosti PZ SR.

TIEŽ BY SA VÁM MOHLO PÁČIŤ

REKLAMA