Sociálne siete

DOMOV

Časť poslancov hnutia OĽaNO nesúhlasí s odchodom Igora Matoviča

Ako informovala televízia TA3, v OĽaNO aktuálne koluje list, ktorý vyzýva predsedníctvo hnutia, aby sa jasne vyjadrilo k iniciatíve poslancov, ktorí trvajú na zotrvaní Igora Matoviča na poste premiéra.

Zverejnené:

Upravené: 26. marca 2021 o 16:12

349

matovic
Predseda vlády SR Igor Matovič, foto: SITA/Alexandra Čunderlíková

REKLAMA

SITA

BRATISLAVA – Časť poslancov hnutia Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (OĽaNO) nesúhlasí s odchodom Igora Matoviča (OĽaNO) z postu predsedu vlády. Ako informovala televízia TA3 na svojej internetovej stránke, v rámci OĽaNO aktuálne koluje list, ktorý vyzýva predsedníctvo hnutia, aby sa jasne vyjadrilo k iniciatíve poslancov, ktorí trvajú na zotrvaní Matoviča na poste premiéra.

„Chcú nás zničiť, lebo im smrdíme a zavadziame v ceste. Zlodejom, progresívcom, aj pani z paláca. Nastal čas, aby sme si uvedomili svoju silu. Je nás 53 a tú silu máme, nevzdávajme sa bez boja. Stál za nami, je čas sa postaviť za neho a našu dôstojnosť,“ píše sa v liste.

Autor listu dopĺňa, že „jeho rozhodnutie je pevné a nemenné a nebude súčasťou poslaneckého klubu, ktorý sa rozhodne hodiť lídra svojho hnutia cez palubu.“

Zdroj: ta3.com

 

TIEŽ BY SA VÁM MOHLO PÁČIŤ

REKLAMA