Sociálne siete

Šport

Matej Bača opúšťa Liptovský Mikuláš, do konca sezóny bude hrať za konkurenčnú Detvu

Matej Bača opúšťa Liptovský Mikuláš, do konca sezóny bude hrať za konkurenčnú Detvu

GLOBAL NEWS

Zverejnené:

Upravené: 19. januára 2021 o 14:00

11

ZDROJ: Na archívnej snímke Matej Bača zľava/SITA/Martin Havran

19. január 2021 02:30 SITA, redakcia

LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ – Slovenský hokejový obranca Matej Bača pokračuje v sezóne 2020/2021 v inom extraligovom tíme, materský Liptovský Mikuláš mení do konca ročníka za konkurenčnú Detvu. Informuje o tom oficiálny web Liptákov. V najvyššej slovenskej hokejovej súťaži doteraz pôsobil iba na rodnom Liptove.

V aktuálnom ročníku odohral 27 duelov s bilanciou 3 góly a 3 asistencie. „Odchovanec nášho klubu začal sezónu v našom mužstve na poste obrancu, ale pre problémy so zraneniami, ktoré postihli našich útočníkov, sa dostal do útočných formácií, kde rozhodne nesklamal a ukázal bojovnosť a veľkú kreativitu podloženú strieľaním gólov. Na základe jeho výkonov vedenie klubu oslovili funkcionári Detvy, ktorí prejavili o Mateja záujem. Pevne veríme, že sa Matejovi bude dariť aj v novom klubu a nastúpi aj do dôležitých súbojov play-off tohtoročnej sezóny,“ uviedli na svojom webe Liptáci.

Liptovskému Mikulášu patrí v aktuálnej tabuľke Tipos extraligy 2020/2021 posledná 12 priečka so ziskom 12 bodov a stratou 14 bodov na predposlednú Banskú Bystricu. Detva je s 57 bodmi štvrtá a na lídra z Popradu stráca päť bodov.

TIEŽ BY SA VÁM MOHLO PÁČIŤ

REKLAMA