Sociálne siete

Šport

Messi sa lúči s Barcelonou. Dnes predstúpil pred novinárov

Počas tlačovej konferencii bolo na futbalistovi vidieť emócie a zadržiavané slzy.

Zverejnené:

Upravené: 9. augusta 2021 o 22:17

194

Zdroj: FB/FC Barcelona

REKLAMA

BRATISLAVA – Tridsaťštyriročná futbalová hviezda z Argentíny Lionel Messi dnes na tlačovej konferencii potvrdil odchod zo svojho klubu FC Barcelona. Práve za tento klub hral celú doterajšiu profesionálnu kariéru.

FC Barcelona čelí mnohým finančným problémom, má obrovské dlhy, a tak sa musí so svojou hviezdou rozlúčiť. Na dnešnej tlačovej konferencii priznal, že sa mu odchádza len ťažko a bolo vidieť, že zadržiava slzy. Spomenul, že to bude pre neho kompletná zmena v živote. Messi  tiež pripustil, že jeho novým klubom môže byť Paríž St. Germain. „Keď vyšla správa o tom, že definitívne odchádzam, kontaktovalo ma veľa klubov. V tejto chvíli to nie je ešte dohodnuté, ale áno, môžem potvrdiť, že rokujem s PSG.“

Barcelona sa lúči

„Leo Messi je legenda. Argentínska hviezda je držiteľom všetkých hlavných rekordov v histórii FC Barcelona. V mužstve má najviac vystúpení. Strelil najviac gólov, vyhral najviac víťazstiev. A čo je najdôležitejšie, získal najviac titulov v 121-ročnej histórii klubu,“ opisuje svojho hráča FC Barcelona na svojej oficiálnej stránke.

„Nie sú to však klubové rekordy, ktoré dosiahol. Nie sú to len španielske rekordy. Hráč prekonal množstvo európskych a svetových rekordov, o niektorých málokto veril, že by ich v modernej dobe bolo možné poraziť. Messi ale nie je obyčajný futbalista…on je KOZA,“ uzatvára FC Barcelona.

Na svojej oficiálnej FB stránke klub napísal: „We will always love you!“.

 

Clipboard

Zdroj: www.fcbarcelona.com

REKLAMA

NAJČÍTANEJŠIE

REKLAMA

TIEŽ BY SA VÁM MOHLO PÁČIŤ

REKLAMA