Sociálne siete

DOMOV

Bývalá štátna tajomníčka na slobode len pár sekúnd. Kukláči ju opäť zadržali

Monika J. skončila nakoniec v rukách lekárov, po prepustení, pri ktorom nasledovalo o pár sekúnd opätovne zadržanie, situáciu psychicky nezvládla.

GLOBAL NEWS

Zverejnené:

Upravené: 4. marca 2021 o 15:43

77

Ilustračné foto, zdroj: GlobalNews.sk/Petra Šturdíková

BRATISLAVA – Bývalú štátnu tajomníčku Moniku J. Najvyšší súd SR prepustil na slobodu. Informuje o tom portál tvnoviny.sk. Namiesto slobody ju už čakali kukláči, ktorí ju opätovne zadržali. Celá dráma sa odohrala pre nemocnicou pre obvinených v Trenčíne, v ktorej bola dovtedy umiestnená.

„Pred nemocnicou pre obvinených v Trenčíne, kde sa nachádzala, ju zadržali kukláči pre stíhanie v kauze trenčianskeho baru Fatima,“ píše portál na svojej stránke. Bývalá štátna tajomníčka zaplatila peňažnú záruku vo výške 100 000 eur a Najvyšší súd SR jej nariadil kontrolu technickými zariadeniami, takzvaným náramkom.

Podľa medializovaných informácií sa pred opätovným zadržaním psychicky zrútila.  Aj podľa jej obhajcu Petra Erdösa sa mala psychicky zrútiť. „Takto vyzerá prepustenie z väzby na Slovensku. Klientka bola prepustená na slobodu sudcom pre prípravné konanie, ktorý jasne odôvodnil, prečo moja klientka nemá byť väzobne stíhaná,“ hovoril obhajca hneď po jej zadržaní a zároveň médiám potvrdil, že ide o kauzu Fatima.

Bývalá štátna tajomníčka nakoniec skončila opäť v nemocnici, jej stav si to totiž vyžadoval.

Zdroj. tvnoviny.sk

TIEŽ BY SA VÁM MOHLO PÁČIŤ

REKLAMA