Sociálne siete

DOMOV

Líder koaličnej SaS nechce predčasné voľby

Podľa ministra hospodárstva je potrebná rekonštrukcia vlády na základe toho, ako je zložená Národná rada SR.

Zverejnené:

Upravené: 4. júna 2021 o 3:24

182

large sulik dfce
Na snímke minister hospodárstva Richard Sulík, foto: SITA

REKLAMA

SITA

BRATISLAVA – Predseda koaličnej strany Sloboda a Solidarita (SaS) a minister hospodárstva Richard Sulík (SaS) zopakoval, že nechce predčasné voľby. Uviedol to vo svojom statuse na sociálnej sieti v reakcii na dnešné vystúpenie premiéra Igora Matoviča (OĽaNO) v diskusnej relácii RTVS Sobotné dialógy.

Ako napísal, Slovensko potrebuje rekonštrukciu vlády na základe toho, ako je zložená Národná rada SR. „O nič iné mi nejde, nemám dôvod prehovárať na predčasné voľby a ani som to nerobil. Píšem to, lebo som si to práve vypočul z úst premiéra a takéto klamstvá jednoducho nemôžem nechať nepovšimnuté,“ komentoval.

Matovič v Sobotných dialógoch povedal, že si myslí, že Sulík urobí všetko pre to, aby vláda padla. Dodal, že on zasa urobí všetko pre to, aby mu to prekazil. V relácii tiež poznamenal, že Sulíka z jeho postu neodvolá, aj keby to rád urobil. Spomenul tiež, že minister mu na rokovaní vlády 3. marca vulgárne viac minút nadával. Moderátorka relácie Marta Jančkárová však podotkla, že Matovič Sulíka obvinil zo smrti tisícov ľudí.

Čítajte aj: Sulík urobí všetko pre to, aby vláda padla, myslí si Matovič

fb sulik

Zdroj: Facebook/Richard Sulík

TIEŽ BY SA VÁM MOHLO PÁČIŤ

REKLAMA