Sociálne siete

DOMOV

Matovič je mikromanažér, neskúsený a ješitný, hovorí v rozhovore Pellegrini

Zverejnené:

Upravené: 24. januára 2021 o 22:33

316

large pellegrini cc
ZDROJ: Na snímke Peter Pellegrini počas rozhovoru, SITA/Jana Birošová

REKLAMA

12. december 2020 14:34 SITA, redakcia

BRATISLAVA – Premiér Igor Matovič (OĽaNO) sa tvári, že je unavený, a to robí zatiaľ len koronu. Keby robil riadnu premiérsku robotu, to je širší diapazón. V rozhovore pre agentúru SITA a portál Webnoviny.sk to povedal predseda strany Hlas – sociálna demokracia (Hlas-SD) a bývalý predseda vlády Peter Pellegrini. Podľa neho je Matovič mikromanažér, neskúsený a ješitný. To sú, ako dodal, najhoršie vlastnosti pre predsedu vlády.

„Pán Matovič sa zasekol v čase a ako bol nepripravený na výkon funkcie v marci, v rovnakej kvalite ho vidím aj teraz v decembri,“ doplnil Pellegrini. Dodal, že podľa neho Matovič riadi krajinu cez Facebook, rozhádal sa s kadekým a teraz započal veľký súboj s prezidentkou Slovenskej republiky. „Je to nemiestne. Pani prezidentka je posledný maják, ktorá v rámci nášho demokratického zriadenia dbá na naše práva a slobody a ešte ju začne atakovať. To sú chyby za chybami. Tento pán nemá žiadne schopnosti a kompetencie, aby mohol zastávať takúto vysokú funkciu. Jemu sa predsedovanie vlády stalo za trest,“ myslí si expremiér.

Pôvodný článok nájdete na:
https://www.webnoviny.sk/pellegrini-ked-vakcinaciu-proti-covid-19-odporuci-matovic-zaockovanost-sa-bude-rovnat-nule-rozhovor/

TIEŽ BY SA VÁM MOHLO PÁČIŤ

REKLAMA