Sociálne siete

DOMOV

Minister Korčok otvoril Vianočnú online aukciu vianočného charitatívneho bazár

Zverejnené:

Upravené: 25. januára 2021 o 16:09

51

large FC  A fffe
ZDROJ: SITA/Ľudovít Vaniher

REKLAMA

24. november 2020 11:00 SITA, redakcia

BRATISLAVA – Minister zahraničných vecí a európskych záležitostí SR Ivan Korčok (nom. SaS) otvoril v pondelok 23. novembra Vianočnú online charitatívnu aukciu. Hlavným organizátorom je nezisková organizácia International Women´s Club Bratislava (IWCB). Podujatie sa uskutoční prostredníctvom sociálnej siete od pondelka 23. do 30. novembra. Informoval o tom Tlačový odbor Ministerstva zahraničných vecí a európskych záležitostí SR (MZVEZ SR).

„Som rád, že sa napriek zložitej epidemiologickej situácii podarilo organizátorom v spolupráci s diplomatickou komunitou zorganizovať toto alternatívne online podujatie a neprerušiť tak tradíciu vianočného bazáru. Rovnako ma teší, že tentokrát sa môže do podujatia zapojiť celý svet, nielen Bratislava,“ uviedol šéf rezortu diplomacie. Zároveň poďakoval organizátorom a všetkým, ktorí spojili svoje sily a umožnili, aby sa aukcia mohla konať.

Na online podujatí sa zúčastňujú viaceré veľvyslanectvá a nezisková organizácia formou darovania svojich typických predmetov a výrobkov. Vyzbierané finančné prostriedky použije Medzinárodný klub žien na konkrétne slovenské dobročinné projekty v roku 2021. Tohtoročné podujatie sa uskutoční prostredníctvom stránky IWCB – International Women’s Club of Bratislava na sociálnej sieti.

TIEŽ BY SA VÁM MOHLO PÁČIŤ

REKLAMA