Sociálne siete

DOMOV

Polícia k štedrovečernému stolu „pozýva” na doživotie odsúdeného Róberta Niguta

Zverejnené:

Upravené: 23. januára 2021 o 15:09

205

large    o cbab
ZDROJ: Facebook, Polícia SR

REKLAMA

22. december 2020 14:40 SITA, redakcia

BRATISLAVA – Policajný zbor SR (PZ SR) v rámci vianočnej kampane upozorňuje na pátranie po Róbertovi Nigutovi, ktorý bol odsúdený na doživotie. Ako polícia uvádza na sociálnej sieti, akékoľvek informácie o ňom je potrebné oznámiť na linku 158 alebo prostredníctvom súkromnej správy na sociálnej sieti. Niguta na doživotie odsúdili v rámci procesu s východoslovenskou zločineckou skupinou vedenou Róbertom Okoličánym.

PZ SR aj tento rok upozorňuje na najhľadanejšie osoby v rámci vianočnej kampane, ktorej cieľom je „pútavo a masovo zaujať verejnosť s úmyslom získania informácií vedúcich k ich vypátraniu“.

Tento rok je hlavným motívom kampane virtuálna pozvánka k štedrovečernému stolu. Fiktívna večera bude organizovaná na adrese Chorvátska 5 v Bratislave, čo predstavuje sídlo Ústavu na výkon väzby a Ústavu na výkon trestu odňatia slobody. Vtipným spracovaním serióznej témy chce polícia osloviť čo najväčšie publikum. Minuloročná vianočná kampaň priniesla pozitívny výsledok, na základe zverejneného statusu boli získané informácie k vtedy dlhoročne nezvestnému Henrichovi Sz., členovi gangu takáčovcov. Muž bol vďaka kampani zatknutý.

TIEŽ BY SA VÁM MOHLO PÁČIŤ

REKLAMA