Sociálne siete

DOMOV

Auto narazilo do betónového kanála a prevrátilo sa, vodič na mieste zomrel

Vodič skončil pod vrakom auta, záchranárom sa ho nepodarilo zachrániť.

Zverejnené:

Upravené: 18. marca 2021 o 19:21

90

Foto: SITA/KR PZ Prešov

SITA

PREŠOV – Život 28-ročneho vodiča z Levoče si vyžiadala dopravná nehoda, ktorá sa stala vo štvrtok krátko popoludní v obci Bertotovce (okres Prešov). Ako agentúru SITA informovala prešovská krajská policajná hovorkyňa Jana Ligdayová, vodič zomrel na následky zranení po tom, čo s osobným vozidlom Ford Fiesta narazil do betónového kanála a auto sa prevrátilo na bok. „Polícia miesto dopravnej nehody dokumentuje a vykonáva všetky potrebné procesné úkony,“ uviedla Ligdayová.

Pri nehode zasahovalo aj osem hasičov s tromi vozidlami. „Naši hasiči vyslobodili zranenú osobu z auta a odovzdali ju posádke rýchlej zdravotnej pomoci, ktorá okamžite začala s jej oživovaním,“ uviedol pre agentúru SITA operačný dôstojník Krajského riaditeľstva hasičského a záchranného zboru v Prešove s tým, že hasiči zároveň zabezpečili vozidlo proti vzniku požiaru a úniku prevádzkových kvapalín.

„Na tiesňovej linke 155 sme prijali volanie s tým, že pod vrakom auta leží muž a nereaguje. Okamžite sme k nemu vyslali na pomoc záchranárov. Žiaľ, napriek ich maximálnemu úsiliu sa muža nepodarilo zachrániť a lekár musel konštatovať smrť,“ dodala hovorkyňa zdravotných záchranárov Alena Krčová.

TIEŽ BY SA VÁM MOHLO PÁČIŤ

REKLAMA