Slovan Bratislava postúpil do 3. predkola Ligy majstrov

Zverejnené:

Upravené: 2. augusta 2023 o 2:59

635

Futbalisti bratislavského Slovana majú istotu, že si na jeseň zahrajú skupinu niektorej z európskych súťaží.

Futbalisti bratislavského Slovana majú istotu, že si na jeseň zahrajú skupinu niektorej z európskych súťaží. V odvetom zápase na domácom trávniku remizovali so Zrinjskim Mostarom 2:2 a dvojzápas vyhrali celkovo 3:2. Slovan čaká v 3. predkole víťaz dvojzápasu Šerif Tiraspoľ a Maccabi Haifa.

Bratislavský Slovan nastúpil na odvetu už aj s Kuckom a po prekonaní choroby bol k dispozícii kapitán Weiss. Bratislavčania už v 5. minúte viedli 1:0. Rohový kop zahral Lovat, center predĺžil Kucka na Čavrića, ktorý osamotený pri zadnej žrdi otvoril skóre.

V 66. minúte Bratislavčania skórovali. druhý raz. Po priťuknutí od Weissa si Zuberu spracoval loptu na hranici šestnástky a následne prekonal brankára bosnianského tímu.

75. minúte Barišič hlavičkou po rohu znížil na 1:2 z pohľadu Mostaru a hostia záver zápasu riadne zdramatizovali, keď nakoniec vyrovnali na 2:2 v nadstavenom čase, keď Čanadjija vystrelil loptu do žrde, od nej sa lopta odrazila k Ivančičovi a ten prekonal Borjana.