Sociálne siete

ÚVOD SLIDER

Americký novinár Tucker Carlson sa stal hostiteľom autorskej relácie v ruskej televízii

Zverejnené:

Upravené: 21. mája 2024 o 15:48

110

Zdroj: Newsbook.com

REKLAMA

Globalnews

Americký novinár, bývalý moderátor Fox News Tucker Carlson, ktorý robil rozhovor s Putinom 9. februára 2024, začal moderovať jeho šou na televíznom kanáli Russia 24.

Uvádza sa, že show „TUCKER“ je spoločným projektom kanála YouTube „Carlson TV“ a „Russia 24“.

V prvej epizóde Carlson diskutuje s odborníkmi o kliešťoch a lymskej borelióze.

1. marca tlačový tajomník ruského diktátora Dmitrij Peskov po slovách škandalózneho amerického novinára Tuckera Carlsona, ktorý robil rozhovor s ruským prezidentom Vladimírom Putinom, povedal, že Američan veľa nerozumie, ale počúva.

29. februára americký novinár Tucker Carlson hovoril o svojich dojmoch z rozhovoru s Putinom v podcaste iného amerického novinára Lexa Friedmana a pripustil, že Kremeľ sa snaží démonizovať Ukrajincov tým, že ich nazýva nacistami.

6. februára neslávne známy bývalý moderátor Fox News Carlson oznámil svoj rozhovor s ruským prezidentom Vladimírom Putinom, pre ktorého prišiel do Moskvy, a povedal, že požiadal o rozhovor s ukrajinským prezidentom Volodymyrom Zelenským.

Ruský diktátor Vladimir Putin 9. februára v rozhovore s Carlsonom povedal, že údajne chce „dosiahnuť riešenie situácie na Ukrajine prostredníctvom rokovaní“.

TIEŽ BY SA VÁM MOHLO PÁČIŤ

REKLAMA