Sociálne siete

DOMOV

Fico na tlačovke ostro zaútočil: “Zoberte konečne Sulíkovi tie drogy”

Zverejnené:

Upravené: 4. novembra 2021 o 14:36

258

Zdroj: Facebook Smer-SD

REKLAMA

GLOBALNEWS

“Koalícia je ako škrečok, ktorý sa točí v tom koliesku,” povedal na úvod tlačovej konferencie predseda Smeru-SD Robert Fico.

Čítajte tiež: Hokejista Boris Sádecký nečakane zomrel vo veku 24 rokov

“Čo už musia urobiť ministri tejto vlády, aby boli odvolaní, aby si predstavitelia vládnej koalície povedali – stačilo,” reagoval Fico. “Prosím vás už mu zoberte tie drogy,” zdôrazňoval bývalý premiér na adresu ministra hospodárstva Richarda Sulíka.

Fico upozornil na to, že v delegácii, ktorá smerovala do Dubaja, bola aj Sulíkova dcéra. “Máme zmluvu o spolupráci, ktorá hovorí, že ministerstvo hospodárstva prostredníctvom generálneho tajomníka služobného úradu podpísalo zmluvu s dcérou ministra hospodárstva. Tá zmluva je zmluva o výlete a nie o spolupráci,” povedal Fico. Na adresu premiéra Eduarda Hegera sa vyjadril, že je “politická trasoritka”.

K téme: Pasy Sulíkovej delegácie sa objavili na internete. Stiahnuť si ich mohol každý

Na uvedené tvrdenia zareagovalo aj samotné ministerstvo. “Účasť Alexandry Sulíkovej, dcéry Richarda Sulíka, bola hradená z jej vlastných prostriedkov. Slečna Sulíková je právnička zaoberajúca sa energetickým právom, preto využila možnosť zúčastniť sa na tematickom týždni EXPO venovanom energetike,” uviedla pre Hospodárske noviny hovorkyňa ministra hospodárstva Katarína Matejková.

Orbán v Stredoslovenskej energetike? Sulík chce rokovať s maďarskými investormi

TIEŽ BY SA VÁM MOHLO PÁČIŤ

REKLAMA