Sociálne siete

ZAHRANIČIE

Britský Princ Charles sa už druhý krát nakazil koronavírusom

Zverejnené:

Upravené: 10. februára 2022 o 14:58

232

Zdroj: townandcountrymag

REKLAMA

Globalnews

Britský korunný princ Charles mal pozitívny test na koronavírus a zostane v izolácii. Oznámil to vo štvrtok na svojom Twitteri. Charles už predvlani chorobu covid-19 prekonal, teraz sa nakazil druhýkrát.

„Dnes ráno bol princ z Walesu pozitívne testovaný na Covid-19 a teraz je v izolácii. Jeho kráľovská Výsosť je hlboko sklamaná, že sa nemôže zúčastniť dnešných akcií vo Winchestri,“ stojí ďalej v príspevku na spoločnom twitterovom účte Charlesa a jeho manželky Camilly.

 

Firmy budú zamestnancom na obedy prispievať viac

Charles mal vo Winchestri odhaliť sochu významnej britskej židovskej podnikateľky Licoricie, ktorá  tam žila v stredoveku.

V stredu sa Charles zúčastnil spoločenskej akcie organizácie British Asian Trust, ktorá bojuje s chudobou. Stretol sa tam okrem iného s britským ministrom financií Rishim Sunakom a ministrom zdravotníctva Sajidom Javidom.

Sedemdesiattriročný Charles mal pozitívny test na koronavírus už v marci 2020 a neskôr uviedol, že chorobu prekonal len s miernymi príznakmi. V izolácii v Škótsku vtedy strávil sedem dní.

Zomrel Eduard Kukan, bývalý minister zahraničných vecí

 

TIEŽ BY SA VÁM MOHLO PÁČIŤ

REKLAMA