Sociálne siete

DOMOV

Za jazdu pod vplyvom alkoholu zadržali finalistku Miss Universe, ktorá havarovala s Kollárom

Spravodajský portál televízie Joj noviny.sk uviedol, že Miroslave F. namerali v dychu 1,33 promile alkoholu.

Zverejnené:

Upravené: 22. februára 2021 o 16:54

337

large policia abaff
Ilustračné foto, zdroj: GlobalNews.sk/Petra Šturdíková

SITA

BRATISLAVA  – Polícia za jazdu pod vplyvom alkoholu zadržala finalistku Miss Universe Miroslavu F., ktorá sa počas októbrovej havárie nachádzala vo vládnej limuzíne predsedu Národnej rady SR (NR SR) Borisa Kollára (Sme rodina). Informáciu priniesol spravodajský portál televízie Joj Noviny.sk. Hovorca Krajského riaditeľstva policajného zboru Michal Szeiff pre Noviny.sk potvrdil, že policajti namerali vodičke v dychu 1,33 promile alkoholu. Incident sa odohral v nedeľu 21. februára krátko pred 16:25 v obci Rovinka (okres Senec). Miroslava F. sa aktuálne nachádza v cele predbežného zadržania.

„Policajti ženu obmedzili na osobnej slobode a eskortovali na policajné oddelenie. Po vykonaní potrebných úkonov bola žena umiestnená v cele policajného zaistenia. Miroslava F. čelí obvineniu z trestného činu ohrozenia pod vplyvom návykovej látky, ktoré jej vzniesol poverený príslušník Okresného riaditeľstva PZ v Senci. Vec sa realizuje v tzv. ‚super rýchlom‘ konaní,“ povedal bratislavský policajný hovorca Michal Szeiff.

Miroslavu F. zviditeľnila havária Borisa Kollára, ktorá sa stala 24. októbra 2020. Finalistka Miss Universe sa v limuzíne nachádzala napriek tomu, že platil zákaz vychádzania. Kollár jej prítomnosť v aute neskôr vysvetľoval vo videu tak, že ho Miroslava F. oslovila so žiadosťou, aby ju odviezol do lekárne.

Zdroj: noviny.sk

TIEŽ BY SA VÁM MOHLO PÁČIŤ

REKLAMA